ტექნიკური ხელმძღვანელი
ბატონმა გიგლა სიხარულიძემ კომპანიაში მუშაობა დაიწყო 2014 წელს. იგი პასუხისმგებელია საქართველოში განსახორციელებელი სხვადასხვა ჰიდროენერგეტიკული პროექტების საინვესტიციო პოტენციალის ტექნიკურ შეფასებაზე.
2011-2013 წლებში საქართველოში კომპანია Deloitte Consulting-ის ჰიდროენერგეტიკაში ინვესტიციების ხელშეწყობის პროექტის ინჟინერ-ჰიდროენერგეტიკოსის თანამდებობაზე მუშაობისას ბატონ გიგლას ევალებოდა წინასწარი ტექნიკურ-ეკონომიკური დასაბუთების კვლევების შემუშავება ჰიდრო ელექტრო სადგურების იმ სხვადასხვა პროექტისთვის, რომლებიც საქართველოში არსებულ ოთხ წყალშემკრებ აუზს მოიცავს.
ბატონმა გიგლა სიხარულიძემ დაამთავრა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი და მიიღო ბაკალავრისა და მაგისტრის დიპლომები ჰიდროტექნიკური მშენებლობის სპეციალობით.

Mr. Sikharulidze joined CCEH in 2014. Mr. Sikharulidze is responsible for assessing the investment potential of various hydropower projects in Georgia.
As the Hydropower Engineer with Deloitte Consulting, Georgia, Hydropower Investment Promotion Project from 2011 to 2013, Mr. Sikharulidze was responsible for developing pre-feasibility studies for various HPP projects covering 4 watershed areas in Georgia.
Mr. Sikharulidze graduated from Technical University, Tbilisi, Georgia, and received a Bachelor and Master's degrees in Hydropower Engineering.