უმცროსი ელექტრო ინჟინერი
ბატონმა გურამმა კომპანიაში მუშაობა დაიწყო 2022 წელს. იგი ვალდებულია დახმარება გაუწიოს ტექნიკურ ხელმძღვანელს და ტექნიკურ გუნდს მიმდინარე პროექტების ტექნიკურად მართვის საკითხებში.
2018-2022 წლებში ავსტრიან-ჯორჯიან დეველოპმენტში ელექტრო ინჟინერის პოზიციაზე მუშაობისას მისი პასუხისმგებლობა მოიცავდა ელექტრომექანიკური სისტემებისა და მოწყობილობების ხარისხის კონტროლის განხორციელებას.
ბატონ ფუტკარაძეს დამთავრებული აქვს სან დიეგოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი საქართველოში და ფლობს ბაკალავრის დიპლომს ელექტრო ინჟინერიის სპეციალობით.

Technical Operations Lead
Mr Putkaradze joined CCEH in 2022 and is responsible to work alongside the Fund's Technical Lead and technical team daily and assisting the Fund team in all technical aspects of the portfolio projects development.
As an Electrical Engineer at the Austrian Georgian Development Company, Tbilisi, Georgia from 2018 until 2022, Mr Putkaradze was responsible for performing quality control checks on all electromechanical systems and products.
Mr Putkaradze graduated from San Diego State University in Tbilisi, Georgia and received a diploma of Bachelor of Science in Electrical Engineering.