ადამიანური კაპიტალისა და დიზაინის მიმართულების ხელმძღვანელი
ქალბატონმა ქეთი ჭყოიძემ კომპანიაში მუშაობა დაიწყო 2014 წელს. მისი პასუხისმგებლობა მოიცავს  კომპანიის საკადრო პოლიტიკის წარმართვას, კომპანიის ადამიანურ კაპიტალის განვითარებას, ასევე ჰოლდინგის საჭიროებებზე მორგებული ადამიანური რესურსების მართვის სისტემების შექმნას. იგი ასევე კოორდინაციას უწევს  კომპანიის პორტფელის სამშენებლო პროექტების გარე და შიდა დიზაინის შექმნისა და განხორციელების პროცესებს.
კომპანიაში მოსვლამდე იგი მუშაობდა როგორც აღმასრულებელი მდივანი და ადამიანური რესურსების მართვის ხელმძღვანელი თბილისში, CanArgo Limited-ის Blake Oil & Gas Limited-ისასა და MND Georgia BV-ს ერთობლივ საწარმოში 2012-2013 წლებში. როგორც აუდიტორული კომპანია PwC საქართველოს ადმინისტრაციული ასისტენტი, იგი მუშაობდა ადამიანური რესურსების მართვის ხელმძღვანელის გუნდში 2005-2012 წლებში.
ქალბატონი ქეთი ჭყოიძე არის დიდი ბრიტანეთის პერსონალისა და განვითარების სამეცნიერო ინსტიტუტის  (CIPD) სერტიფიცირებული პრაქტიკოსი ადამიანური რესურსების მართვის დარგში, ასევე არის აღნიშნული ინსტიტუტის ასოცირებული წევრი. იგი  გახლავთ ამერიკის ნეირო-ლინგვისტური პროგრამირების (NLP) სკოლის მიერ სერტიფიცირებული პრაქტიკოსი და ქოუჩი.  გარდა ამისა, ფლობს კორნელის უნივერსიტეტის საწარმოო და შრომითი ურთიერთობების სკოლის სერტიფიკატს ადამიანური რესურსების სტრატეგიული ხელმძღვანელობის დარგში. ქალბატონ ჭყოიძეს დამთავრებული აქვს ილია ჭავჭავაძის სახელობის ენათა და კულტურათა სახელმწიფო უნივერსიტეტი და ფლობს ბაკალავრის დიპლომს ინგლისური ენის ფილოლოგისა და მთარგმნელ-თარჯიმნის სპეციალობით.

Human Capital / Design Manager
Mrs. Chkoidze joined CCEH in 2014, a year before it officially started its business activities. Mrs. Chkoidze is responsible for building and developing CCEH human capital and business-tailored HR systems.
Mrs. Chkoidze works with fund developers and portfolio companies, helping with the design of naturally, aesthetically compliant, and ESG compliant HPP infrastructure as well.
Before joining CCEH, Mrs. Chkoidze worked as Executive Assistant/HR Manager at CanArgo Limited - JV Between Blake Oil & Gas Limited and MND Georgia BV, Tbilisi, Georgia 2012 to 2013. As an Administrative Assistant at PwC Tbilisi, Georgia, Mrs. Chkoidze worked in the team of Human Capital Managers from 2005 to 2012.
Mrs. Chkoidze is the certified Human Resources Practitioner and Associate Member of Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), London, UK. She is also the certified practitioner and coach of Business Neuro-Linguistic Programming (NLP), US.
Mrs. Chkoidze holds a certificate in strategic human resources leadership from the School of Industrial and Labor Relations of Cornell University, US.
Mrs. Chkoidze graduated from Ilia Chavchavadze State University of Languages and Culture and received a Bachelor's degree in philology and in translating/interpreting in English Language.