რეგულაციებისა და კომერციის ხელმძღვანელი
ქალბატონმა ნინო მაღრაძემ კომპანიაში მუშაობა დაიწყო 2015 წელს. მისი პასუხისმგებლობა მოიცავს ფონდის სტრატეგიის შემუშავებას ელექტროენერგიით ვაჭრობის მიმართულებით. მას ასევე ევალება ცალკეული ჰიდრო ელექტრო სადგურების ელექტროენერგიის გაყიდვის სტრატეგიის შემუშავება და რეალიზაცია.
2014-2015 წლებში საქართველოში კომპანია შპს KG-ს კომერციულ მენეჯერად მუშაობისას ქალბატონი ნინო პასუხისმგებელი იყო ჰიდრო ელექტრო სადგურების ელექტროენერგიის გაყიდვასა და საქართველოდან თურქეთში ელექტროენერგიის ექსპორტის პროცედურების ორგანიზებაზე. 2006-2010 წლებში იგი მუშაობდა სს ,,საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემა''-ში დისპეტჩერიზაციის დეპარტამენტში, სადაც პასუხისმგებელი იყო ელექტროენერგიის ყიდვა-გაყიდვის ხელშეკრულების რეგისტრაციასა და ელექტროენერგიის ოპერატიული ბალანსების შედგენაზე.
ქალბატონმა ნინო მაღრაძემ დაამთავრა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი და მიიღო ბაკალავრისა და მაგისტრის ხარისხები ენერგეტიკის მენეჯმენტის სპეციალობით. მან ასევე, მიიღო ტექნიკურ მეცნიერებათა მაგისტრის ხარისხი ესტონეთში, ტალინის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში და ტარტუს უნივერსიტეტში. იგი ასევე, ფლობს საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის ენერგეტიკისა და ელექტროინჟინერიის დოქტორის აკადემიური ხარისხს.

Head of Regulatory and Commerce
Ms. Maghradze joined CCEH in 2015 and is responsible for assisting with company's strategy by researching electricity markets, and preparing reports on these topics. Ms. Maghradze is also responsible for working on the electricity sales strategy for portfolio HPPs.
As the Commercial Manager at KG Ltd Tbilisi, Georgia from 2014 to 2015, Ms. Maghradze was responsible for organizing procedures for electricity export from Georgia to Turkey. During 2006-2010 Ms. Maghradze worked in a Dispatch Department of JSC Georgian State Electrosystem, where she was responsible for bilateral agreements registration and elaboration of operative electricity balances.
Ms. Maghradze graduated from the Georgian Technical University, Tbilisi, Georgia, and received Bachelor's and Master's degrees in Heat Power Engineering Branches Management. She also received a Master's degree in Engineering from Tallinn University of Technology & Tartu University, Tallinn, Tartu, Estonia, and a Ph.D. from the Georgian Technical University.