გარემოს დაცვითი და სოციალური საკითხების მართვის ხელმძღვანელი
ქალბატონმა ნანა ბერძენიშვილმა კომპანიაში მუშაობა დაიწყო 2020 წელს. მის პასუხისმგებლობებში შედის კომპანიის გარემოსდაცვითი და სოციალური პოლიტიკის სტრატეგიებისა და მართვის გეგმების შემუშავება, რაც მიზნად ისახავს აღნიშნული სტრატეგიების საქართველოში დადგენილ გარემოსდაცვით კანონმდებლობასა და პროცედურებთან აგრეთვე საერთაშორისო დონეზე არსებულ გარემოსდაცვით და სოციალურ სტანდარტებთან შესაბამისობის უზრუნველყოფას.
2013-2020 წლებში, ქალბატონი ნანა მუშაობდა სხვადასხვა პოზიციაზე ისეთ კომპანიებსა და ორგანიზაციებში, როგორციაა (USAID; აშშ-ს საელჩო საქართველოში; EBRD; ADB; EIB; British Petroleum). მისი მოვალეობები დაკავშირებული იყო ორგანიზაციის განვითარებასთან, გარემოსდაცვითი და სოციალური ჩართულობის პოლიტიკის შემუშავებასთან, აგრეთვე ორგანიზაციული სტრუქტურისა და ბიზნეს პროცესების ოპტიმიზაციასთან.
ქალბატონმა ნანამ დაამთავრა საქართველოს სახელმწიფო უნივერსიტეტის ბიზნესის სამართლის სკოლა და მიიღო მაგისტრის ხარისხი ბიზნესის სამართლის სპეციალობით.

Ms. Berdzenishvili joined CCEH in 2020 and is responsible for developing the company's environmental and social policies and strategies to ensure compliance with environmental requirements defined by the Georgian legislation as well as ensuring the company's ESG portfolio harmonizes with international standards.
Before joining CCEH, Ms. Berdzenishvili worked in the International NGO sector from 2008 till 2013, then as a Consultant and Expert from 2013 to 2020.  Ms. Berdzneishivili supported various stakeholders with strategy development, operations, and proposal writing. Ms. Berdzenishvili has worked for several donor organizations: USAID; US Embassy in Georgia; EBRD; ADB; KDB; and EIB.
Ms. Berdzenishvili worked for BP Georgia and supported the company in the development of social inclusion policies, stakeholder engagement, and optimization of business processes in E&S.
Ms. Berdzenishvili graduated from the Georgian State University, School of Business Law and received a Master's degree in Business Law.