ბატონმა მიხეილ ნიბლაძემ კომპანიაში მუშაობა დაიწყო 2014 წელს. იგი კომპანიის საინვესტიციო სტრატეგიისა და ოპერაციების მართვაზეა პასუხისმგებელი.
2004-2013 წლებში საქართველოში CanArgo Limited-ის Blake Oil & Gas Limited-ისა და MND Georgia BV-ერთობლივი საწარმოს წარმომადგენლობის ხელმძღვანელის თანამდებობაზე ყოფნისას ბატონი ნიბლაძე პასუხისმგებელი იყო როგორც საქართველოს მთავრობასა და სახელმწიფოს წარმომადგენლებთან ურთიერთობის კოორდინაციაზე, ასევე კომპანიის ფინანსური საქმიანობის მართვაზე.
ბატონმა მიხეილ ნიბლაძემ კანადაში, ქ. კალგარიში სამხრეთ ალბერტას ტექნოლოგიური ინსტიტუტის დამთავრების შემდეგ მიიღო ბიზნესის ადმინისტრირების დიპლომი ფინანსური აღრიცხვის სპეციალობით. ის აგრეთვე ფლობს ლონდონის CWC ენერგეტიკის სკოლის მაგისტრის ხარისხს ნავთობისა და გაზის მოპოვების დარგში.

Mr. Nibladze joined CCEH in 2014. Mr. Nibladze is responsible for managing the Company's investment strategy and operations.
As Head of Representative Office at CanArgo Limited - JV Between Blake Oil & Gas Limited and MND Georgia BV, Tbilisi, Georgia 2004 to 2013, Mr. Nibladze was responsible for managing and coordinating relationships with the Georgian government and state representatives and managing financial activities of the Company.
Mr. Nibladze graduated from Southern Alberta Institute of Technology, Calgary, Alberta, Canada, and received a Diploma of Business Administration in Financial Accounting. Mr. Nibladze also holds an Oil & Gas MBA from CWC School of Energy, London, UK.