ფინანსური ხელმძღვანელი
ქალბატონმა ლანამ კომპანიაში მუშაობა დაიწყო 2023 წელს. იგი პასუხისმგებელია ფინანსური გუნდის მართვაზე და თავის მხრივ, ანგარიშვალდებულია საოპერაციო ხელმძღვანელის მიმართ. მისი მთავარი მოვალეობაა პორტფელში შემავალი კომპანიების ფინანსური ანალიზის მომზადება და ოპტიმიზაციისთვის საჭირო გადაწყვეტილებების შეფასება.
2018-2022 წლებში წამყვან აუდიტორულ კომპანია ქეი-ფი-ემ-ჯი ჯორჯიაში მენეჯერის პოზიციაზე მუშაობისას იგი ერთ-ერთი მთავარი პასუხისმგებელი პირი იყო კომპანიებისთვის აუდიტორული მომსახურების გაწევაზე ისეთი სფეროებიდან, როგორებიც არის: ტელეკომუნიკაცია, ინვესტირება, ბანკი, მატერიალურ-ტექნიკური უზრუნველყოფა, სასტუმროების ბიზნესი. მას ასევე აქვს კომპანიების საფონდო ბირჟებზე დარეგისტრირების გამოცდილება.
ქალბატონ კიპაროიძეს დამთავრებული აქვს თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი და ფლობს ბაკალავრის დიპლომს ბიზნესის ადმინისტრირების სპეციალობით. იგი ასევე არის სერტიფიცირებულ ბუღალტერთა ასოციაციის წევრი (ACCA).

Risk and Finance Lead
Ms Kipaoridze joined CCEH in 2023. She is responsible to manage the finance team of the company and reports directly to Operations Lead. One of her responsibilities includes performing financial analysis of portfolio companies and assessing optimization solutions.
As Manager at one of the leading audit firms KPMG from 2018 to 2022, Ms Kiparoidze was responsible to provide audit services for companies from different industries such as telecommunication, investment, bank, logistics, and hospitality. She was also working on listing companies on the stock market.
Ms Kiparoidze graduated from Tbilisi State University and received a diploma of bachelor's in business administration. She is the Member of Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).